Otázky a odpovede

Téma: Oprava údajov

Q&A

Potrebujem vo všetkých evidenčných listoch odpadu (ELO) zmeniť kód činnosti P (pôvodca) na M (držiteľ odpadu). Dá sa to nejak opraviť alebo musím všetky ELO vymazať a znova ich vytvoriť?

Takáto zmena zatiaľ nie je používateľom umožnená. Ak v ELO ešte nemáte žiadne záznamy (riadky), alebo je ich v ňom len zopár, najrýchlejší spôsob je chybný ELO zmazať a založiť nový so správnym kódom činnosti. Ak však už ELO obsahuje veľa záznamov, zmenu za vás vykonáme my. Stačí ak nám pošlete číslo ELO (id), ktoré vidíte v adresnom riadku prehliadača, keď máte otvorené konkrétne ELO a naši administrátori kód činnosti zmenia v priebehu niekoľkých minút.

Témy: 

Evidenčný list odpaduOprava údajov

Kopírovať odkaz

Q&A

Ako zmením kód činnosti na evidenčnom liste odpadu (ELO)?

V prípade, že potrebujete zmeniť kód činnosti na už vytvorenom ELO, kontaktujte nás emailom na info@envisys.sk a naši administrátori sa o to postarajú. Pošlite nám prosím identifikáciu ELO a to tak, že skopírujete webovú adresu z prehliadača (adresa má tvar "https://envisys.sk/webapp/elo-detail/nnnn", kde nnnn je identifikačné číslo výkazu) a vložíte ju do vášho emailu. Zároveň nám oznámte požadovaný kód činnosti na konkrétnom ELO. Používateľ nemá na takúto zmenu oprávnenie. V prípade, že v ELO ešte nemáte zadané záznamy (riadky), môžete nesprávne vytvorený ELO zmazať a vytvoriť nový ELO so správnym kódom činnosti.


Q&A

Ako opravím nesprávny názov alebo IČO nasledujúceho držiteľa?

Názov alebo IČO nasledujúceho držiteľa nie je možné opraviť užívateľsky. Kontaktujte nás prosím emailom na adrese info@envisys.sk, obratom vašu požiadavku preveríme.


Q&A

Ako opravím názov alebo IČO organizácie?

V prípade, že ste sa pri registrácii pomýlili a zadali nesprávne IČO alebo názov organizácie, o opravu musíte požiadať na emailovej adrese info@envisys.sk. Z dôvodu zabezpečenia korektnosti údajov, nie je povolené tieto údaje užívateľsky upravovať. Naši administrátori vám s tým ale radi pomôžu.