Otázky a odpovede

Q&A

Je možné v aplikácii evidovať aj súhlasy?

Áno. Aplikácia umožňuje evidovať aj udelené súhlasy podľa zákona o odpadoch. V prípade zaevidovaných súhlasov sa ich čísla automaticky zobrazia v menu položky Poznámka príslušných evidenčných listov odpadu.


Q&A

Zostanú mi v aplikácii údaje zadané v rámci skúšobného obdbia aj po jeho skončení?

Všetky vaše údaje, ktoré zadáte do aplikácie počas bezplatného skúšobného obdobia, zostanú v aplikácii aj jeho skončení a po úhrade faktúry za používanie aplikácie. Počas skúšobného obdobia máte k dispozícii plnú verziu aplikácie bez akýchkoľvek obmedzení.


Q&A

Koľko ma bude stáť používanie aplikácie?

Ročný poplatok za používanie aplikácie závisí od počtu prevádzok, pre ktoré chcete viesť evidenciu odpadu. Cenník aplikácie nájdete na adrese: https://envisys.sk/ceny. Podľa zvoleného počtu prevádzok sa vám v cenníku zobrazí celková cena vrátane DPH.


Q&A

Ako sa prihlásim do aplikácie?

Do aplikácie sa prihlásite kliknutím na tlačidlo Prihlásenie, ktoré nájdete na verejných stránkach aplikácie v pravom hornom rohu.

Témy: 

PrihláseniePrihlásenie sa do aplikácie

Kopírovať odkaz

Q&A

Ako sa zaregistrujem do aplikácie?

Do aplikácie sa zaregistrujete kliknutím na tlačidlo 30 dní zadarmo, ktoré nájdete na verejných stránkach aplikácie v pravom hornom rohu. Po registrácii vám začne plynúť bezplatné skúšobné obdobie v trvaní 30 až 60 dní. Po jeho uplynutí bude nasledovať platené ročné obdobie, ak sa pre používanie aplikácie rozhodnete a uhradíte zaslanú zálohovú faktúru.

Témy: 

RegistráciaRegistrácia do aplikácie

Kopírovať odkaz

Q&A

Sú moje údaje v bezpečí?

Vaše prístupové údaje sú bezpečne zašifrované, keďže naša aplikácia používa zabezpečený hypertextový prenosový protokol (https). Vaše dáta sú poistené lepšie ako vo vašom počítači. Sú totiž uložené na zabezpečenom serveri a chránené ssl kódovaním, takže sa k ním nikto nepovolaný nedostane. Všetko denne automaticky zálohujeme.

Témy: 

Bezpečnosť

Kopírovať odkaz